Про компанію

ТОВ «Техно Плюс».

Історія нашого підприємства бере свій початок ще у 1988 році. Першим вдалим проектом стало виробництво пластмасових комплектуючих для легкових автомобілів ЗАЗ «Таврія». Після «перебудови» і отримання нашою країною незалежності, для бізнесу відкрилися нові перспективи, народжувалися нові ідеї. У той час суспільство почало пошуки нових виробничих технологій, які якісно відрізняли компанію на міжнародних ринках і гармонійно вписувалися в спеціалізацію нашого краю – Буковини. Так керівництво «Техно Плюс» вирішило займатися деревообробкою.

Обраний напрямок мав поглиблений характер. В основу була взята поширена в Європі технологія виготовлення ліжкових пружин – латофлекс * (ламелі) з букового шпону. Перший фундамент деревообробного заводу був закладений в Чернівцях в 1995 році.

Спочатку продукція відправлялася виключно закордон, оскільки український споживач і виробники ліжок не вважали за необхідне встановлення ламелей в своє ліжко. Але регулярні презентації, участь у меблевих виставках, плідну співпрацю з виробниками меблів незабаром пожало свої плоди і наші співвітчизники звернули увагу на якість свого відпочинку і сну. Одночасно виробники меблів відчули безумовну перевагу використання ламелей в своїх технологіях, про це свідчило стрімке зростання попиту від великих меблевих комбінатів України.

У наші дні «Техно Плюс» є одним з найбільших виробників ламелей і різних супутніх до них товарів. Річний обсяг випуску продукції становить більше 3000 кубічних метрів гнуто-клеєних виробів. Ми рухаємося в часі разом зі світовими трендами, глобалізація і висока конкуренція мотивує нас до вдосконалення. Наша клієнтська база – це скарб, придбане завдяки безперебійної комунікації та довгострокового співробітництва з партнерами.

Ми схильні до інновацій в технологіях і пам’ятаємо що стандарти якості – поняття високі і непорушні!