Гнутоклеєні деталі (ГКД)

служать міцною основою для стільців, крісел, спинок та інших меблів різної конфігурації

Гнутоклеєні деталі (ГКД) – це вироби з склеєних між собою і спільно зігнутих тонких листів деревини (шпону). При дотримання певної технології, гнутоклеєна фанера може приймати будь-яку виразну (опуклу, вигнуту і т.п.) форму. У ГКД відсутні гострі кути, вони легкі і можуть бути збірним елементом меблів. Ці вироби налаштовані під дитячу поведінку і виключають можливості травматизму.

Застосування гнутоклеєних елементів

  • У меблевому виробництві як основа для стільців, крісел, спинок та інших меблів різної конфігурації.
  • Як фасадний елемент меблів
  • Часто дизайнери меблевих фірм поєднують наші ГКД з алюмінієм, склом, сталлю і т.п
  • Окремим напрямком використання гнутоклеєних деталей є шкільні та дитячі меблі.

Наша гнутоклеєна фанера одночасно міцна і пружна, натуральна і екологічно чиста, стійка до механічних пошкоджень. ГКД зберігають гармонію краси і функціональності.

Виробляємо деталі під більшість сучасних видів стільців і крісел:

Гнутоклеєна фанера для обідніх та офісних стільців

Детальніше

Гнутоклеєна фанера для шкільних стільців

Детальніше

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ

Ми виробляємо гнутоклеєну фанеру з деревини бука. Кожна модель стільця, сидіння, крісла – це індивідуальна конструктивна форма, тому ГКД підбирається і обмовляється окремо з клієнтами. Просимо Вас надсилати запити на ГКД з описом потрібної вам моделі (можливо у нас вже є ця прес-форма), кресленнями прес-форми і фотографіями. Наші менеджери обов’язково дадуть відповідь в короткі строки про можливість виготовлення потрібних Вам виробів, уточнять ціни і опишуть умови співпраці.

Додатково ми готові встановити спеціальні металеві гайки – «горіхи» на гнутоклеєну фанеру відповідно до потреб клієнта. Це зменшить кількість чорнових операцій на Вашому виробництві.

Процес виготовлення гнутоклеєної фанери: